TrychoMed - BLOG

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WIZYTY?

Opublikowano: 29 grudnia 2021

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WIZYTY?

1.Nie myj głowy bezpośrednio przed wizytą. Najlepiej umyć włosy dobę przed wizytą. Dzięki temu podczas badania trychologicznego wykonywanego na pierwszym spotkaniu uzyskamy wiarygodny obraz. Prosimy też o nie nakładanie środków do stylizacji przed wizytą.

2.Jeśli planujesz wizytę u trychologa możesz zafarbować włosy najpóźniej tydzień przed planowaną konsultacją. Pozostałości farby na skórze głowy, które utrzymują się na niej jeszcze kilka dni po farbowaniu zaburzą obraz widziany w kamerce trychologicznej.

3.Badania nie są wymagane i można zgłosić się bez nich. Warto jednak zaznaczyć, że wyniki na pewno będą pomocne podczas konsultacji i mogą przyspieszyć dobranie odpowiedniego leczenia czy kuracji.
Na pewno przydatne będą:
–Panel tarczycowy TSH, FT3, FT4, ant-TPO
–Ferrytyna,, witamina D3, witamina b12
– Morfologia

4.Badanie skóry głowy i włosów, czyli trichoskopia, którą wykonujemy na pierwszej wizycie jest zupełnie bezinwazyjne.  Powiększenie jakie stosujemy podczas trichoskopii to powiększenie minumun 20 – krotne a nawet 200-krotne, w zależności od tego jakie cechy chcemy ocenić. Obraz jest analizowany na bieżąco, co pozwala na omówienie wyniku badania z pacjentem od razu podczas pierwszej wizyty.

Dodatkowe wytyczne dla klientów:

  • W gabinecie należy  nosić osłonę na usta i  nos.
  • Nie wolno używać telefonów komórkowych w trakcie wykonywania usługi.
  • Nie wolno przychodzić na zabieg z osobą towarzyszącą

 

 

 

 

 

Tagi:

Warto przeczytać:

phoneenvelopelocation-arrow linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram