O nas - Mój TrychoMed

O mnie

Anna Bonisławska

Jestem trychologiem z wieloletnim doświadczeniem oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć trychologii systematycznie pogłębiam uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz kongresach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Przez kilka lat pracowałam w jednej z największej klinik w Warszawie, zajmującej się leczeniem wypadania włosów. Na bieżąco śledzę napływające informacje o przyczynach, sposobach i leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Zawsze szczegółowo wyjaśniam na czym polegają zabiegi i doradzam, które będą w danym przypadku najwłaściwsze. Dzięki szczegółowemu wywiadowi ustalam trychoterapię i odpowiednią suplementację.

Współpracuję z uznanymi firmami i używam wyłącznie najnowszych i najbezpieczniejszych produktów i zestawów do przygotowania koncentracji PRP od 2.59 x PLT az do 5x PLT. Posiadam najwyższej jakości wirówkę na potrzeby przygotowywania peparatów dla PRP trychologii i medycyny estetycznej.

Kontakt ze mną
phoneenvelopelocation-arrow linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram