Zabiegi TrychoMed

Co to za zabieg?

Infuzja tlenowa

Zabieg infuzji tlenowej polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, które to są niejako przemycane w głąb skóry głowy, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia.
Zapisz się na zabieg

Przebieg

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest przy pomocy aerografu, który oddaje przefiltrowany i skoncentrowany 96 % tlen wraz z czynnikami aktywnymi, dobranymi przez trychologa do indywidualnego problemu skóry głowy. Takim rodzajem dyszy możemy wykonać zabiegi dotleniające i wzmacniające naczynka krwionośne oraz regulujące pracę gruczołów łojowych. Atutem infuzji tlenowej jest bezinwazyjna procedura zabiegowa, brak przerwania ciągłości naskórka, brak powikłań i skutków ubocznych.

Wskazania

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabiegi infuzji tlenowej przeznaczone są dla każdego Klienta. Szczególnie polecany dla osób, które cierpią na nadmierne swędzenie skóry głowy, jak również osobom z nadmiernym wypadaniem włosów w z przyczyn stresowych.Zabieg świetnie poprawia mikrokrążenie krwi w skórze głowy. Zabiegi nie wymagają rekonwalescencji i mogą być wykonywane przez cały rok. Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny również dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Efekty

Czego możesz się spodziewać?

Efektem tego finalnie jest przyspieszony porost włosów, zmniejszenie procesu wypadania włosów i przede wszystkim zdrowa skóra głowy.Po zabiegu dochodzi do: zwiększenia wzrostu, siły i elastyczności włosów, przywrócony zostaje bilans wilgoci w skórze głowy, a także dochodzi do stymulacji odnowy jej komórek

Komfort

Czy zabieg jest bolesny?

Absolutnie nie, podczas zabiegu Klient odczuwa jedynie delikatne wtłaczanie substancji aktywnych w skórę. Zabieg infuzji tlenowej jest przyjemny i bardzo komfortowy. Warunki jego wykonywania sprawiają, iż Klient wychodzi z gabinetu zrelaksowany.

Cena

Jaki jest koszt zabiegu?

Zabiegi oferowane są w pakietach, koszt czterech zabiegów to 300 zł. Pamiętaj, aby sprawdzić nasze aktualne promocje.

Jak oceniają inni?

Niezwykle profesjonalne podejście do klienta. Ogromna wiedza oraz umiejętność dzielenia się nią w przystępny sposób. Świetnie dobry plan pielęgnacyjny. Gabinet poleciła mi córka, która po drugim zaleconym zabiegu widzi różnicę w kondycji swoich włosów. Wypadanie zmniejszyło się o 80-90%. Na pewno zostaniemy stałymi klientkami, a zmagający się z problemami skóry głowy dobrze wiedzą, że dobry trycholog jest na wagę złota.

Ewa Kozak

Opinia Facebook - 29 maja 2018 
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług Pani Ani. Potrafi świetnie doradzić, zarówno w sprawie zabiegów, jak i w kwestii doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej. Doskonale rozumie potrzeby klienta i trafi w samo sedno oczekiwań. Dzięki trafnej diagnozie moje problemy z wypadanie włosów ( a był to bardzo poważny problem) się skończyły, za co jestem bardzo wdzięczna. Cała kuracja trwała 5 miesięcy i teraz chodzę na zabiegi podtrzymujące raz na miesiąc. Włosy przestały wypadać a w miejsce, gdzie wypadały zaczęły odrastać nowe.

Ewa Waś

Opinia Facebook - 19 czerwca 2018 
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i zaangażowanie. Moge z czystym sumieniem polecić zabiegi osoczem bogatopłytkowym i infuzji tlenowej, sa naprawde skuteczne

Agnieszka Sztubecka

Opinia Facebook - 10 stycznia 2018 
phoneenvelopequote-leftlocation-arrow linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram