Zabiegi TrychoMed

Na czym polega?

Konsultacja trychologiczna

polega na przeprowadzeniu dokładnego wywiadu trychologicznego na temat stanu zdrowia, zaburzeń hormonalnych, morfologii, diety, stosowanych zabiegów oraz kosmetyków. W zależności od przypadku trycholog sugeruje wykonanie badań analitycznych. Podczas konsultacji wykonywana jest trichoskopia – procedura diagnostyczna pozwalająca na różnicowanie typów łysienia oraz dermatoz. Trichoskopia jest bezbolesna.
Zapisz się na zabieg

Przebieg

Jak wygląda konusltacja?

Przeprowadzam wywiad z klientem/pacjentem o jego problemach z włosami i skórą głowy. Pytam, o domową pielęgnację, częstotliwość mycia włosów, predyspozycje genetyczne, stres, dietę, na jakie choroby cierpi lub cierpiał, jakie badania lub zabiegi przechodził w ostatnim czasie, jakie leki zażywa. Pytam również o tryb życia jaki prowadzi i jak to może wpływać na kondycję włosów.

Ocena sytuacji

Badanie skóry głowy

Przy pomocy mikrokamery oceniamy stan skóry głowy, włosów i cebulek. Badania te pozwalają na zdiagnozowanie przyczyn problemów, jeżeli występują (wypadanie włosów, łysienie plackowate, łupież, „tłuste włosy”, ciemieniucha).

Zalecenia

Dalsze kroki

Ustalam plan zabiegowy i plan pielęgnacyjny do użytku domowego. Dobieram odpowiednie preparaty trychologiczne i apteczne. W razie potrzeby sugeruję odpowiednie badania laboratoryjne- morfologia, żelazo, ferrytna, D3, TSH oraz Wspólpracę z odpowiednim specjalistą - dietetykiem, dermatologiem, ginekologiem, fryzjerem.

Komfort

Czy jest to bolesne?

Absolutnie nie, zero bólu podczas zabiegu.

Cena

Jaki jest koszt zabiegu?

Aktualną cenę promocyjną badania konsultacyjnego znajdziesz tutaj
Wizytę oceniam bardzo pomyślnie, dowiedziałem się co mi dolega jak mogę zaradzić moim dolegliwościom. Czekam na efekty leczenia :) Pełen profesjonalizm. Jak najbardziej polecam.

Rafał

Opinia moment.pl - 2 luty 2018 
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług Pani Ani. Potrafi świetnie doradzić, zarówno w sprawie zabiegów, jak i w kwestii doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej. Doskonale rozumie potrzeby klienta i trafi w samo sedno oczekiwań. Dzięki trafnej diagnozie moje problemy z wypadanie włosów ( a był to bardzo poważny problem) się skończyły, za co jestem bardzo wdzięczna. Cała kuracja trwała 5 miesięcy i teraz chodzę na zabiegi podtrzymujące raz na miesiąc. Włosy przestały wypadać a w miejsce, gdzie wypadały zaczęły odrastać nowe.

Ewa Waś

Opinia Facebook - 19 czerwca 2018 
Jestem bardzo zadowolona z wizyty dziękuję i pozdrawiam.
Pięć gwiazdek.

Anna

Opinia moment.pl - 19 luty 2018 

Jak oceniają inni?

phoneenvelopequote-leftlocation-arrow linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram