Zabiegi TrychoMed

Co to za zabieg?

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej stosowany zarówno w leczeniu, jak i w profilaktyce, znacząco i wszechstronnie polepszając kondycję skóry i włosów. Zabieg dostarcza skórze substancji aktywnych, które pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. W przypadku łysienia proces zostaje zatrzymany, a w większości przypadków dochodzi do odrostu włosów. Znaczący wpływ na wygląd oraz objętość włosów mają tryb życia, odżywiania oraz stan zdrowia.
Zapisz się na zabieg

Przebieg

Jak wygląda zabieg?

Mezoterapia witaminowa polega na wprowadzeniu substancji czynnych w głębokie warstwy skóry poprzez bezpośrednie wstrzyknięcie aktywnych preparatów. Na odtłuszczoną i zdezynfekowaną skórę głowy wykonuje się zabieg mezoterapii, wstrzykując igą i strzykawką lub pistoletem w odpowiednich odległościach, na głębokość skóry właściwej koktajl o działaniu stymulującym porost włosów. Iniekcje wykonywane są strzykawką z bardzo cienką igłą co 0,5-1,5 cm. Po zabiegu pozostają ślady na skórze w postaci punkcików lub kratki – w zależności od techniki zabiegu.

Wskazania

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Mezoterapia skóry głowy polecana jest zwłaszcza osobom mającym problemy z wypadaniem włosów i łysieniem. Panie szybciej rozpoznają u siebie pierwsze oznaki łysienia i wcześniej niż mężczyźni podejmują walkę z tym problemem. Skuteczność zabiegu u kobiet jest zadowalająca, jednak na satysfakcjonujące efekty należy poczekać, czasami nawet kilka miesięcy. Mezoterapia skóry głowy może także mieć charakter profilaktyczny.. Najlepsze efekty daje wykonanie serii 4-8 zabiegów przeprowadzonych w odstępie 14 dni.

Efekty

Czego możesz się spodziewać?

Peptydy biomimetyczne to uzyskiwane syntetycznie krótkie łańcuchy aminokwasów identyczne z czynnikami wzrostu znajdującymi się w naszej skórze. Peptydy to prawdziwy hit nowoczesnych produktów kosmetycznych. Dostarczane bezpośrednio do skóry, podejmują pracę i pozwalają na uzyskanie naturalnych efektów estetycznych. Najskuteczniejszą metodą aplikacji peptydów jest mezoterapia, która transportuje składniki aktywne aż do skóry właściwej Działa regenerująco, skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastania włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy oraz skórę głowy.

Komfort

Czy zabieg jest bolesny?

Nakłucia są mało bolesne, chociaż zależy to od progu bólowego klienta. Po zabiegu stosuje się masaż, dzięki któremu wstrzykiwane w skórę składniki są równomiernie rozprowadzane.

Kiedy nie można

Przeciwwskazania do Mezoterapii

- ciąża i karmienia piersią;
- zaburzenia krzepliwości krwi;
- ostre i przewlekłe infekcje;
- alergia na składniki preparatu;
- skłonność do bliznowacenia;
- choroby: hemofilia, anemia, astma, choroby serca, cukrzyca (względnie), epilepsja, żółtaczka, opryszczka (w stanie aktywnym), nadciśnienie, choroby nowotworowe.

Cena

Jaki jest koszt zabiegu?

Koszt pojedynczego zabiegu to 200 zł w ramach pakietu 6 zabiegów koszt to 1000 zł.  Pamiętaj, aby sprawdzić nasze aktualne promocje.

Jak oceniają inni?

Polecam. Dzięki mezoterapii igłowej mnóstwo nowych włosów

Urszula Masiulaniec

Opinia Facebook - 27 listopada 2017 
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług Pani Ani. Potrafi świetnie doradzić, zarówno w sprawie zabiegów, jak i w kwestii doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej. Doskonale rozumie potrzeby klienta i trafi w samo sedno oczekiwań. Dzięki trafnej diagnozie moje problemy z wypadanie włosów ( a był to bardzo poważny problem) się skończyły, za co jestem bardzo wdzięczna. Cała kuracja trwała 5 miesięcy i teraz chodzę na zabiegi podtrzymujące raz na miesiąc. Włosy przestały wypadać a w miejsce, gdzie wypadały zaczęły odrastać nowe.

Ewa Waś

Opinia Facebook - 19 czerwca 2018 
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i zaangażowanie. Moge z czystym sumieniem polecić zabiegi osoczem bogatopłytkowym i infuzji tlenowej, sa naprawde skuteczne

Agnieszka Sztubecka

Opinia Facebook - 10 stycznia 2018 
phoneenvelopequote-leftlocation-arrow linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram