Zabiegi TrychoMed

Co to za zabieg?

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Osocze bogatopłytkowe (PRP), to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie. PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.Głównymi składnikami krwi jest płynne osocze oraz zawieszone w nim komórki (erytrocyty, czyli czerwone krwinki, leukocyty czyli białe krwinki i trombocyty, czyli płytek krwi).
Zapisz się na zabieg

Przebieg

Jak wygląda zabieg?

Zabieg ostrzykiwania trwa ok. 10-15 minut; osocze trzeba szybko podać, zanim przestanie być aktywne. Ostrzykiwana jest głównie głowa,twarz, szyja, dłonie, dekolt. Ponieważ wygląd szyi jest bolączką wielu pań, a nie wszystkie zabiegi się kwalifikują do wykonania na tym delikatnym obszarze, warto pamiętać o osoczu, bo jest to akurat jeden z niewielu dobrych zabiegów na tę cześć ciała. Dla uzyskania jak najlepszego efektu zaleca się wykonanie 3 zabiegów co 4 tygodnie. Zabieg osoczem bogatopłytkowym może być wykonywany także latem, słońce nie jest przeciwwskazaniem.

Wskazania

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabieg z użyciem osocza bogatopłykowego jest zabiegiem polecanym pacjentom w każdym wieku. Świetnie sprawdza się u zarówno osób starszych z zaawansowanym procesem starzenia, jak i u pacjentów młodszych, u których stosując osocze, działamy prewencyjnie, hamując procesy starzenia tkanek. Metoda ta jest doskonałą terapią łysienia typu męskiego, czyli tzw. łysienia androgennego – uwarunkowanej genetycznie, najczęstszej przyczyny wypadania włosów. Ten typ łysienia polega na stopniowej, przewlekłej utracie włosów i zmniejszeniu ich grubości w okolicach czoła, ciemienia i skroni zarówno u kobiet i u mężczyzn.

Efekty

Czego możesz się spodziewać?

Zabieg wykonuje się w celu odmładzania i profilaktyki przeciwstarzeniowej w okolicy twarzy, szyi, dekoltu, dłoni. W okolicy skóry owłosionej głowy z kolei dla poprawy gęstości i jakości włosów, zatrzymania łysienia i stymulacji odrostu włosów. Dzieje się tak, ponieważ krew działa na komórki skóry biostymulująco, pobudzając procesy jej odnowy. Powoduje namnażanie i dojrzewanie komórek skóry, poprawę mikrokrążenia oraz produkcję kolagenu. W rezultacie skóra jest jędrna i pełna nawilżenia, a cebulki pobudzone do pracy. Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się w serii 3-4 zabiegów w odstępie 3-4 tygodni.

Komfort

Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu może być odczuwany dyskomfort. Nakłucia są mało bolesne, chociaż zależy to od progu bólowego klienta. Przed zabiegiem ostrzykiwaniem osoczem na twarz stosuje się krem znieczulający dla pełnego komfortu klienta.

Kiedy nie można

Przeciwskazania

- choroby krwi;
- nowotwory;
- ciąża i karmienie piersią;
- przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. Aspiryna).

Cena

Jaki jest koszt zabiegu?

Koszt zabiegu to 450 zł. Pamiętaj, aby sprawdzić nasze aktualne promocje.

Jak oceniają inni?

Niezwykle profesjonalne podejście do klienta. Ogromna wiedza oraz umiejętność dzielenia się nią w przystępny sposób. Świetnie dobry plan pielęgnacyjny. Gabinet poleciła mi córka, która po drugim zaleconym zabiegu widzi różnicę w kondycji swoich włosów. Wypadanie zmniejszyło się o 80-90%. Na pewno zostaniemy stałymi klientkami, a zmagający się z problemami skóry głowy dobrze wiedzą, że dobry trycholog jest na wagę złota.

Ewa Kozak

Opinia Facebook - 29 maja 2018 
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług Pani Ani. Potrafi świetnie doradzić, zarówno w sprawie zabiegów, jak i w kwestii doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej. Doskonale rozumie potrzeby klienta i trafi w samo sedno oczekiwań. Dzięki trafnej diagnozie moje problemy z wypadanie włosów ( a był to bardzo poważny problem) się skończyły, za co jestem bardzo wdzięczna. Cała kuracja trwała 5 miesięcy i teraz chodzę na zabiegi podtrzymujące raz na miesiąc. Włosy przestały wypadać a w miejsce, gdzie wypadały zaczęły odrastać nowe.

Ewa Waś

Opinia Facebook - 19 czerwca 2018 
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i zaangażowanie. Moge z czystym sumieniem polecić zabiegi osoczem bogatopłytkowym i infuzji tlenowej, sa naprawde skuteczne

Agnieszka Sztubecka

Opinia Facebook - 10 stycznia 2018 
phoneenvelopequote-leftlocation-arrow linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram