Zabiegi TrychoMed

Co to za zabieg?

Dr.Cyj Hair Filler – Peptydowa Terapia Włosów

Wypadanie włosów to przykra dolegliwość – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Problemy związane z powyższym to poważne źródło dyskomfortu i kompleksów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentom z problemami trychologicznymi oferujemy mezoterapię peptydową. Peptydowa Terapia Włosów – to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej. Efektywnie hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich odrastanie. Dodatkowo, znacząco je zagęszcza i pogrubia.
Zapisz się na zabieg

Przebieg

Jak wygląda zabieg?

Preparat podawany jest igłowo. Iniekcje wykonuje się punktowo na głębokość 0,2-0,3 cm, w jednocentymetrowych odległościach.
Pamiętaj: na tydzień przed zabiegiem nie pij alkoholu.

Wskazania

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabieg skierowany jest do pacjentów, ze wskazaniami:
- łysienie androgenowe mężczyzn i kobiet;
- cienkie i przerzedzone włosy;
- wzmocnienie włosów;
- terapie łączone w nadmiernym wypadaniu włosów
pielęgnacja skóry głowy;
- wypadanie włosów związane ze stresem;
- sezonowe wypadanie włosów.

Efekty

Czego możesz się spodziewać?

Efektem tego finalnie jest:
- zahamowanie wypadania włosów;
- wzrost nowych włosów, tzw. baby hair;
- zadowalające efekty już po 2 miesiącach terapii.

Dla uzyskania jak najlepszego efektu zaleca się wykonanie 4 sesji co 2 tygodnie

Komfort

Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu może być odczuwany dyskomfort. Nakłucia są mało bolesne, chociaż zależy to od progu bólowego klienta.

Cena

Jaki jest koszt zabiegu?

Koszt zabiegu to 550 zł. Pamiętaj, aby sprawdzić nasze aktualne promocje.

Jak oceniają inni?

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług Pani Ani. Potrafi świetnie doradzić, zarówno w sprawie zabiegów, jak i w kwestii doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej. Doskonale rozumie potrzeby klienta i trafi w samo sedno oczekiwań. Dzięki trafnej diagnozie moje problemy z wypadanie włosów ( a był to bardzo poważny problem) się skończyły, za co jestem bardzo wdzięczna. Cała kuracja trwała 5 miesięcy i teraz chodzę na zabiegi podtrzymujące raz na miesiąc. Włosy przestały wypadać a w miejsce, gdzie wypadały zaczęły odrastać nowe.

Ewa Waś

Opinia Facebook - 19 czerwca 2018 
Niezwykle profesjonalne podejście do klienta. Ogromna wiedza oraz umiejętność dzielenia się nią w przystępny sposób. Świetnie dobry plan pielęgnacyjny. Gabinet poleciła mi córka, która po drugim zaleconym zabiegu widzi różnicę w kondycji swoich włosów. Wypadanie zmniejszyło się o 80-90%. Na pewno zostaniemy stałymi klientkami, a zmagający się z problemami skóry głowy dobrze wiedzą, że dobry trycholog jest na wagę złota.

Ewa Kozak

Opinia Facebook - 29 maja 2018 
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i zaangażowanie. Moge z czystym sumieniem polecić zabiegi osoczem bogatopłytkowym i infuzji tlenowej, sa naprawde skuteczne

Agnieszka Sztubecka

Opinia Facebook - 10 stycznia 2018 
phoneenvelopequote-leftlocation-arrow linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram