Zabiegi TrychoMed

Co to za zabieg?

Oxybrazja

nowoczesny peeling wodno-tlenowy. W metodzie tej wykorzystany jest strumień tlenu pod ciśnieniem wraz z kropelkami soli fizjologicznej, które wydobywają się z dyszy przypominającej długopis. Dyszę tę trzyma się w odległości 5-10 mm od skóry.
Zapisz się na zabieg

Przebieg

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Zabieg ten wykonywany jest „na mokro” i „na zimno”, dlatego polecany jest osobom o skórze łojotokowej i szczególnie wrażliwej. Strumień powietrza „ masuje” mieszki włosowe polepszając ukrwienie i dotlenienie czego wynikiem jest wzmocnienie cebulki włosa.

Wskazania

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabiegi oxybrazji przeznaczone są dla każdego Klienta. Można go wykonywać co tydzień w seriach 4-6 zabiegów dla osiągnięcia konkretnego efektu, a kolejny zabieg przypominający raz na 4-6 tygodni lub jako jednorazowe odświeżenie i oczyszczenie skóry.

Efekty

Czego możesz się spodziewać?

Zabieg oxybrazji daje przyjemne uczucie chłodu i ukojenia, które sprawdza się rewelacyjnie w upalne dni. Usuwa martwy naskórek, nawilża miejsca zajęte chorobą oraz powoduje że skóra w tym miejscu przez długi czas nie rogowacieje tak szybko. Niesamowite efekty uzyskujemy przy leczeniu łupieżu, gdyż z powodzeniem można ten zabieg stosować na skórę głowy. Powstrzymuje proces wypadania włosów i łysienie, pomaga odzyskać prawidłowe funkcje mieszków włosowych.

Komfort

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, daje uczucie relaksu. Chłód, który uzyskujemy podczas zabiegu jest przyjemny dla klientów, szczególnie w upalne dni. Zabieg oxybrazji to świetna forma relaksu. Oxybrazja jest polecana również dla kobiet w ciąży. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo, nie ma przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu.

Cena

Jaki jest koszt zabiegu?

Koszt jednego zabiegu to 80 zł. Pamiętaj, aby sprawdzić nasze aktualne promocje.

Jak oceniają inni?

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług Pani Ani. Potrafi świetnie doradzić, zarówno w sprawie zabiegów, jak i w kwestii doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej. Doskonale rozumie potrzeby klienta i trafi w samo sedno oczekiwań. Dzięki trafnej diagnozie moje problemy z wypadanie włosów ( a był to bardzo poważny problem) się skończyły, za co jestem bardzo wdzięczna. Cała kuracja trwała 5 miesięcy i teraz chodzę na zabiegi podtrzymujące raz na miesiąc. Włosy przestały wypadać a w miejsce, gdzie wypadały zaczęły odrastać nowe.

Ewa Waś

Opinia Facebook - 19 czerwca 2018 
POLECAM. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE. Zabiegi idealnie dobrane i wykonane

Agnieszka Bernatowicz

Opinia Facebook - 12 kwietnia 2018 
Polecam. Dzięki mezoterapii igłowej mnóstwo nowych włosów.

Urszula Masiulaniec

Opinia Facebook - 10 stycznia 2018 
phoneenvelopequote-leftlocation-arrow linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram